تحلیل روزنامه قطری از رویارویی السد و پرسپولیس

یک روزنامه قطری به تحلیل رویارویی تیم های السد و پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا پرداخت.

تحلیل روزنامه قطری از رویارویی السد و پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران، روزنامه الرایه قطر در نسخه امروز (یکشنبه) خود در تحلیلی با عنوان السد امید ما در آسیا نوشت: السد دوباره به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد تا برای دومین بار از سال 2011 میلادی و پس از کسب یک جام قهرمانی در دهه هشتاد میلادی بتواند به عنوان قهرمانی دست یابد. در لحظه ای که ما مسرور از صعود السد بودیم تیم الدحیل با خروج از لیگ قهرمانان آسیا امید ما را ناامید کرد.

این روزنامه قطری در ادامه آورده است: دلایل بسیاری پشت شکست الدحیل برابر پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا وجود دارند اما سران این باشگاه با عقد قرارداد با نبیل معلول، سرمربی تونسی به خود ظلم کردند! معلول با وجود شخصیت فوق العاده هیچ مهارت فنی و آموزشی برای رسیدن الدحیل به آرمان هایش ندارد.

تیم های السد و پرسپولیس در روزهای 2 و 22 اکتبر (10 مهر و یک آبان) در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم می روند تا یک پای فینال این رقابت ها در مصاف با کننده شرق این قاره تعیین گردد. امیدواریم تیم السد اولین شرکت کننده بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا باشد. این تیم قادر به تکرار تاریخ و برتری فوتبال قطر با غلبه بر پرسپولیس است. در مرحله بعد می خواهیم تا انحصار تیم های شرق قاره آسیا در رسیدن به جام قهرمانی توسط السد به عنوان کنند ه ای از غرب آسیا شکسته گردد.

بازی رفت تیم های السد و پرسپولیس ساعت 18:15 به وقت دوحه (18:45 به وقت تهران) روز 2 اکتبر (10 مهر) در استادیوم جاسم بن حمد باشگاه السد دوحه برگزار خواهد شد. بازی برگشت نیز روز اول آبان ساعت 18:30 به وقت تهران در استادیوم آزادی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تحلیل روزنامه قطری از رویارویی السد و پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحلیل روزنامه قطری از رویارویی السد و پرسپولیس"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید