شکستی که برای شفر گران تمام می گردد، اولین واکنش منفی هواداران

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال استقلال تهران لیگ هجدهم را خوب آغاز نکرد. شفر در 5 هفته نخست این رقابتها تنها یک پیروزی به دست آورده و در خاتمه هفته پنجم در رده هشتم جدول واقع شده است و این نمی تواند برای تیمی که داعیه قهرمانی در سر دارد، آغاز خوبی باشد.

شکستی که برای شفر گران تمام می گردد، اولین واکنش منفی هواداران

شاگردان شفر با همین شرایط وارد مرحله جدید لیگ قهرمانان آسیا شدند و در همین چارچوب دوشنبه شب در استادیوم آزادی و در حضور حدود 80 هزار هوادار پذیرای السد قطر بودند و در این بازی تن به شکست سنگین 3 بر یک داد تا این شکست سر شروعی باشد بر دوره جدیدی که شفر در ایران تجربه می نماید.

وینفرد شفر پس از آن که راهنمایی آبی پوشان را بر عهده گرفت نتایج قابل قبولی با این تیم کسب کرد و این نتایج باعث شد وی مورد وثوق هواداران این تیم قرار گیرد. شفر در جاده محبوبیت یک شبه ره صدساله را رفت و خیلی سریع تبدیل به مربی محبوب هواداران آبی شد. این محبوبیت به حدی زیاد بود که پیرمرد آلمانی تبدیل به خط قرمز هواداران این تیم شد و انتقاد از وی به هیچ وجه برای هواداران قابل قبول نبود.

اما همواره فضای هواداری در فوتبال ایران تابع نتیجه است و سکوهای بی رحم بدون توجه به سوابق و گذشته ها، تنها نتایج مربوط به گذشته نزدیک را ملاک ارزیابی نیمکت تیم شان قرار می دهند.

استقلال در این فصل درحالی نتیجه نمی گیرد که شفر دومین سال حضورش در این تیم را تجربه می نماید و سال جاری از ابتدا فرایند آماده سازی تیم را بر عهده داشته است. انتظار هواداران استقلال این است که این تیم در فصل جدید حتما باید قهرمان گردد چرا که دوم و سوم شدن را در فصل های گذشته بارها تجربه نموده است. هواداران استقلال که با این نتایج و روند نقل و انتقالاتی که بر تیم گذشت امید چندانی به آینده آن ندارند، رفته رفته انتقادات خود را نسبت به شفر شروع نموده اند.

پس از سوت انتها بازی استقلال مقابل السد برای اولین بار سکوها نسبت به شفر و عملکردش واکنش منفی نشان داد تا این واکنش ها به فضای مجازی هم کشیده گردد. حالا شفر محبوبیت و صندلی سابقش نزد هواداران استقلال را متزلزل می بیند و برای بازپس گیری آن چاره ای ندارد جز این که در 15 روز سخت که از 22 شهریور شروع و تا 5 مهر ادامه دارد بتواند مقابل نفت مسجد سلیمان، السد، نساجی قائمشهر و پرسپولیس نتایج قابل قبولی بگیرد. از مجموع این 4 دیدار تنها بازی آنها با پرسپولیس در تهران برگزار می گردد و آبی پوشان در 3 دیدار دیگر میهمان هستند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شکستی که برای شفر گران تمام می گردد، اولین واکنش منفی هواداران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکستی که برای شفر گران تمام می گردد، اولین واکنش منفی هواداران"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید